icon

Masha and the Bear. Activities

4.7 için
Android

5.0

2

Maşa ile Koca Ayı için mini oyunlar

19.9k

Bu uygulamayı oyla

All ages

Bu oyunda animasyon TV dizisi sevimli karakterleri Maşa ile Koca Ayı bir maceradadırlar. Onlarla ve küçük çocuklarınızla oyun oynayacak ve çocuklarınızın motor yeteneklerini geliştirmelerine yardımcı aktiviteler yapacaksınız.

Bu macerada, diğer yeteneklerin yanı sıra farklı meslekleri öğrendikleri, kıvrak zekalarını geliştirdikleri 16 farklı oyunu evde oynarken küçüklerinizi izleyin. Ayrıca, bu uygulamanın ana menüsünden kilitli bütün oyunları görebilirsiniz ve dilediğiniz zaman bu oyunlara erişebilirsiniz, ne kadar çok oyun oynarsanız o kadar çok puan kazanırsınız ve oyunlar açılır.

Masha And The Bear Activities'te lezzetli yemekler hazırlarken, meyveler ve sebzeler toplarken ve seslerine göre enstrümanları tanırken Maşa ile Koca Ayı'ya yardımcı olursunuz. Ayrıca, bir çok oyunun yanı sıra bir hokey pistinde, buz pateninde oyunlar oynayacak, boyama yapacak ve tangramlar çözeceksiniz.

Masha ve Ayı ile tonlarca maceraya katılın ve küçüklerinize günlük rutin dünyasının kapılarını aralayarak ve büyürken öğrenecekleri aktiviteler yaptırarak onların eğlenmesini sağlayın.
X